Urządzenia do laboratoriów i instytucji badawczych

  • LABORATORIUM
  • REJESTRATOR TEMPERATURY TERMIO-25

Laboratoria i wszystkie instytucje prowadzące badania powinny być wyposażone w termometry i rejestratory, które będą cechowały się dokładnością i niezawodnością.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma oferuje precyzyjne termometry i rejestratory, które pozwolą przeprowadzić badania i wzorcowania oraz zapewnią wiarygodne wyniki.

TERMOMETRY DO LABORATORIUM / TERMOMETRY DO INSTYTUCJI BADAWCZYCH I ROZWOJOWYCH

Precyzyjny termometr elektroniczny 100-TP (IP66)

Precyzyjny termometr elektroniczny 100-TP (IP66)

Precyzyjny laboratoryjny termometr cyfrowy z sondą pomiarową PT100. 100 TP to wzorcowy profesjonalny termometr elektroniczny o podwyższonej dokładności, który cechuje się możliwością ustawienia rozdzielczości do 0,01°C. Termometr posiada cyfrowy wyświetlacz, który można podświetlać w celu bardziej komfortowego odczytu temperatury.

więcej...
Precyzyjny termometr elektroniczny ST-80 (IP66)

Precyzyjny termometr elektroniczny ST-80 (IP66)

Wytrzymały, bateryjny termometr elektroniczny z sondą PT1000. ST 80 to dokładny, przenośny termometr cyfrowy z wyświetlaczem. Ten uniwersalny termometr znajdzie zastosowanie w każdego typu instytucie, gdzie potrzebny jest solidny, dokładny miernik temperatury. Nasi klienci bardzo chętnie sięgają po to urządzenie z powodu wytrzymałości i precyzyjności pomiarów.

więcej...
Termometr elektroniczny DT-34 (IP66)

Termometr elektroniczny DT-34 (IP66)

Dokładny termometr elektroniczny z wyświetlaczem. DT 34 to wytrzymały bateryjny termometr cyfrowy z sondą PT1000. Jego zaletą jest duży, czytelny wyświetlacz oraz możliwość zamrażania aktualnie odczytywanej temperatury.

więcej...
Termometr elektroniczny DT-2

Termometr elektroniczny DT-2

Termometr elektroniczny z zewnętrznym czujnikiem, przystosowany do pracy w lodówkach oraz chłodniach. DT2 to ekonomiczny przenośny termometr cyfrowy z sondą PT 1000, który sprawdzi się w każdym laboratorium.

więcej...

TERMOMETRY / HIGROMETRY DO SPRAWDZENIA WARUNKÓW ŚRODOWISKOWYCH

Termohigrometr Termikplus

Termohigrometr Termikplus

Termikplus to bardzo dokładny, niewielki higrometr, który pozwoli sprawdzić warunki panujące podczas wykonywania testów, sprawdzeń i doświadczeń. Termikplus sprawdzi się jako higrometr laboratoryjny lub jako termohigrometr w instytucjach badawczych i rozwojowych.

więcej...
Rejestrator Temperatury i Wilgotności TERMIOPLUS

Rejestrator temperatury i wilgotności TERMIOPLUS

Przenośny, ekonomiczny higrometr rejestrujący, o podwyższonej dokładności pomiaru, z wyświetlaczem. Termioplus to niewielki, bateryjny, cyfrowy rejestrator temperatury i wilgotności z wbudowanym czujnikiem warunków otoczenia. Termioplus sprawdzi się idealnie jako higrometr do sprawdzania warunków środowiskowych w laboratoriach, instytutach badawczych i rozwojowych.

więcej...
Rejestrator temperatury TERMIO-15

Rejestrator temperatury TERMIO-15

Precyzyjny termometr elektroniczny, rejestrujący, z wyświetlaczem. Uniwersalny, profesjonalny, elektroniczny rejestrator temperatury Termio 15 znajdzie zastosowanie w każdym miejscu, gdzie konieczna jest precyzja oraz niezawodność.

więcej...

REJESTRATORY DO LABORATORIÓW / REJESTRATORY DO INSTYTUCJI BADAWCZYCH I ROZWOJOWYCH

Rejestrator temperatury TERMIO-1

Rejestrator temperatury TERMIO-1 z rozdzielczością 0,01°C

Precyzyjny, profesjonalny termometr cyfrowy rejestrujący z sondą PT 1000. Wzorcowy termometr laboratoryjny z wyświetlaczem Termio 1 to rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie dokładność pomiarów oraz kontrolę i monitorowanie warunków przebiegu doświadczenia, badania bądź wzorcowania.

więcej...
Rejestrator temperatury TERMIO-31

Rejestrator temperatury TERMIO-31

Bateryjny, dokładny, profesjonalny termometr termoparowy z gniazdem sondy termoparowej typu K. Ten niewielki termometr termoelektryczny rejestrujący z wyświetlaczem pozwala na wykonywanie pomiarów w ekstremalnych warunkach termicznych.

więcej...