Urządzenia przemysłowe

  • REJESTRATOR TEMPERATURY TERMIO-15
  • TERMOMETR ELEKTRONICZNY DT-1
  • REJESTRATOR TEMPERATURY TERMIO-1

W każdego rodzaju przemyśle zachowanie odpowiednich parametrów podczas procesów wytwórczych, przetwórczych oraz podczas przechowywania materiałów i surowców ma ważny wpływ na produkt końcowy.

Jeśli dołożymy do tego wymagania zgodności z normami, wyposażenie fabryki w urządzenia do pomiaru temperatury i wilgotności jest rzeczą niezbędną.

Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w produkcji termometrów przemysłowych.

Oferujemy urządzenia, które sprawdzą się w każdego rodzaju fabryce przemysłowej.

TERMOMETRY PRZEMYSŁOWE

Termometr elektroniczny termoparowy ST-90 typu K

Termometr elektroniczny termoparowy ST-90 typu K

Elektroniczny profesjonalny termometr termoparowy z gniazdem sondy termoparowej typu K ogólnego zastosowania. Ten ekonomiczny, bateryjny termometr termoparowy sprawdzi się jako termometr inspekcyjny w zakładach, gdzie pomiar temperatury dochodzi do wysokich wartości.

więcej...
Termometr elektroniczny DT-34 (IP66)

Termometr elektroniczny DT-34 (IP66)

Dokładny, ekonomiczny termometr elektryczny z wyświetlaczem i sondą pomiarową PT1000. DT 34 to szybko reagujący termometr cyfrowy ogólnego zastosowania o podwyższonej dokładności pomiaru z wytrzymałą obudową. Dzięki dużej dokładności DT 34 to idealny kontrolny termometr inspekcyjny, który sprawdzi się w rolnictwie, branży budowlanej czy w zakładach produkcyjnych i przetwórczych.

więcej...
Kieszonkowy termometr elektroniczny DT-1

Kieszonkowy termometr elektroniczny DT-1

Kieszonkowy, ekonomiczny termometr elektryczny ogólnego zastosowania z sondą PT1000. DT 1 to kontrolny termometr cyfrowy z sondą, który znajdzie zastosowanie w rolnictwie, w branży budowlanej i w zakładach przemysłowych każdego rodzaju.

więcej...
Termometr elektroniczny DT-2

Termometr elektroniczny DT-2

Dokładny, kieszonkowy termometr cyfrowy z sondą pomiarową do zastosowania w przemyśle. DT 2 znajdzie zastosowanie w branży budowlanej, w rolnictwie, a także jako termometr inspekcyjny w każdym rodzaju zakładów przemysłowych.

więcej...

REJESTRATORY PRZEMYSŁOWE

Rejestrator temperatury TERMIO-31

Rejestrator temperatury TERMIO-31

Termoparowy rejestrator temperatury z wyświetlaczem LCD, współpracuje z termoparową sondą zewnętrzną typu K. Termio 31 idealnie sprawdzi się jako elektroniczny termometr przemysłowy, zarówno w rolnictwie, jak i w branży budowlanej.

więcej...
Rejestrator temperatury TERMIO-1

Rejestrator temperatury TERMIO-1 z rozdzielczością 0,01°C

Precyzyjny termometr elektroniczny z sondą PT1000 i wyświetlaczem. Termio 1 to profesjonalne urządzenie, które wykorzystać można jako rejestrator inspekcyjny i wzorcowy w przemyśle, budownictwie lub przemysłowy rejestrator temperatury w każdym zakładzie wytwórczym i przetwórczym. Do urządzenia dokupić można specjalną zawieszkę mocującą.

więcej...
Rejestrator temperatury TERMIO-15

Rejestrator temperatury TERMIO-15

Niewielki, bateryjny termometr elektroniczny z funkcją rejestracji do ogólnego zastosowania. Termio 15 to przenośny, dokładny rejestrator temperatury z wewnętrznym czujnikiem temperatury otoczenia.

więcej...