URZĄDZENIA DO TRANSPORTU

  • REJESTRATOR TEMPERATURY TERMIO-15

Transport produktów spożywczych oraz farmaceutycznych jest niezwykle ważnym elementem w procesie dystrybucji. W celu zapewnienia prawidłowych właściwości przewożonych materiałów, szczególnie szczepionek, leków oraz artykułów spożywczych, konieczne jest zapewnienie i kontrolowanie odpowiednich warunków transportu. Łańcuch chłodniczy umożliwia dostarczenie klientowi bezpiecznych, w pełni wartościowych produktów.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przewoźnikom, proponujemy wybór jednego z naszych urządzeń do transportu, pozwalających kontrolować oraz monitorować warunki przewozu produktów.

REJESTRATORY TEMPERATURY DO TRANSPORTU / REJESTRATORY WILGOTNOŚCI DO TRANSPORTU

Rejestrator temperatury TERMIO

Rejestrator temperatury TERMIO

Niewielki rejestrator temperatury. Termio to kieszonkowy rejestrator temperatury z wewnętrznym czujnikiem temperatury otoczenia. Jest to bateryjny miernik temperatury niewielkich rozmiarów, chętnie kupowany przez naszych klientów. Pozwala na ustawienie progów alarmowych, start rejestracji od przycisku lub od zegara oraz ustawienie częstotliwości rejestracji.

więcej...
Rejestrator Temperatury i Wilgotności TERMIOPLUS

Rejestrator temperatury i wilgotności TERMIOPLUS

Rejestrator z wewnętrznym czujnikiem wilgotności i temperatury otoczenia. Niewielki, uniwersalny miernik warunków otoczenia doskonale sprawdzi się w każdym środku do transportu żywności, szczepionek i innych materiałów wymagających kontroli.

więcej...
Rejestrator temperatury TERMIO-15

Rejestrator temperatury TERMIO-15

Termio 15 to najnowszy z naszych rejestratorów temperatury. Termometr cyfrowy z wewnętrznym czujnikiem temperatury otoczenia. Ekonomiczny miernik temperatury wyposażony został z diodę, która alarmuje użytkownika w momencie przekroczenia ustawionych progów alarmowych.

więcej...

TERMOMETRY DO TRANSPORTU

Termometr elektroniczny kieszonkowy pocket DT11 (IP65)

Termometr kieszonkowy, wzorcowy DT11(IP65)

DT11 jest niewielkim, ergonomicznym termometrem z sondą do wkłuwania. Przeznaczony do kontroli i pomiarów temperatury w przemyśle: mięsnym, spożywczym, kosmetycznym, gastronomii. Zakres mierzonych temperatur: -50°C do 250°C, dokładność w zakresie: 0°C do 100°C: +/-: 0,05°C. Ładowanie akumulatora poprzez micro USB-B.

więcej...
Termometr elektroniczny TERMIK

Termometr elektroniczny TERMIK

Ekonomiczny termometr z wewnętrznym czujnikiem temperatury otoczenia. Termometr do transportu leków i żywności. Nasi klienci cenią go za dokładność oraz długą żywotność baterii.

więcej...
Termohigrometr Termikplus

Termohigrometr Termikplus

Kieszonkowy termohigrometr z wewnętrznym czujnikiem temperatury i wilgotności otoczenia. Bateryjny miernik temperatury i wilgotności, dzięki niewielkim wymiarom, idealnie nadaje się jako urządzenie do kontroli warunków otoczenia w środkach transportu.

więcej...
Kieszonkowy termometr elektroniczny DT-1

Kieszonkowy termometr elektroniczny DT-1

Uniwersalny termometr z sondą pomiarową. DT 1 to niewielki, przenośny termometr do transportu wyposażony standardowo w sondę ST 01, której wymiary mogą być dostosowane do wymagań klienta.

więcej...
Termometr elektroniczny DT-2

Termometr elektroniczny DT-2

Bateryjny termometr z sondą pomiarową. Niewielki termometr DT 2 to rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie dokładny pomiar oraz długi czas działania urządzenia. Ten uniwersalny miernik temperatury dokonuje odczytu temperatury co 30 sekund oraz posiada możliwość odczytu maksymalnej i minimalnej wartości, która została zarejestrowana.

więcej...