O FIRMIE Termoprodukt


Firma Termoprodukt została założona w 1996 roku. Zajmujemy się produkcją urządzeń kontrolno - pomiarowych. Na początku naszej działalności produkowaliśmy przyrządy do pomiaru temperatury i wilgotności, a w późniejszym okresie wprowadziliśmy do sprzedaży również rejestratory temperatury i wilgotności (logger).


Produkowane urządzenia pomiarowe to termometry elektroniczne, higrometry i rejestratory temperatury i wilgotności przeznaczone do zastosowania w przemyśle spożywczym, mięsnym, farmaceutycznym, w rolnictwie, budownictwie i laboratoriach. Termometry przystosowane są do pracy w trudnych warunkach, takich jak duża wilgotność. Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów nasze urządzenia charakteryzują się różnymi zakresami pomiarowymi, czujnikami temperatury, kształtem jak i wytrzymałością mechaniczną czy temperaturową.


Dokładność produkowanych przez nas termometrów została potwierdzona przez niezależne Laboratoria Akredytowane. Najprecyzyjniejszy termometr potrafi mierzyć temperaturę z dokładnością 0,03°C i ma bardzo mały dryf temperaturowy w czasie, dlatego doskonale sprawdza się w laboratoriach oraz tych gałęziach przemysłu, gdzie wymagane są coraz dokładniejsze pomiary.


Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji czujników temperatury stosowanych w naszych przyrządach pomiarowych. Produkujemy czujniki pomiarowe z sensorami PT100, PT1000 oraz Termopary typu K w różnych zakresach pomiarowych. Czujniki temperatury posiadają różne typy przewodów przyłączeniowych odpornych temperaturowo i mechanicznie, co dodatkowo korzystnie wpływa na pracę całego urządzenia – termometru.


Od co najmniej 10 lat wzbogacamy naszą ofertę o nowe wyroby, rozpoczęliśmy produkcję rejestratorów temperatury oraz temperatury i wilgotności. Zastosowane czujniki umożliwiają dokładny pomiar zarówno temperatury jak i wilgotności. Aktualnie w produkowanych rejestratorach temperatury i wilgotności stosujemy dokładne czujniki SHT15 Szwajcarskiej firmy Sensirion.


Wdrażamy do produkcji nowe urządzenia. Aktualnie wyprodukowaliśmy rejestrator temperatury, który umożliwia pomiar i zapisanie dokonanych pomiarów z dokładnością w zakresie pomiarowym: 0°C-100°C: -/+0,07°C na zdalnym czujniku. Rejestrator o nazwie TERMIO 2 posiada bardzo dużą dokładność pomiaru, unikalny sposób przechowywania danych w pamięci oraz przystępną cenę.


W najbliższej przyszłości planujemy produkcję naszych urządzeń z procesorami z architekturą ARM. Zastosowanie nowych procesorów pozwoli zwiększyć możliwości w rozbudowie naszych urządzeń o nowe funkcje jak np. komunikacja bezprzewodowa czy kolorowe wyświetlacze.


Produkowane przez nas termometry, higrometry, rejestratory temperatury i wilgotności, posiadają Świadectwa Wzorcowania wydane przez nasze laboratorium. Każdy produkowany przez nas przyrząd jest dokładnie sprawdzany. Klienci ze względu na rosnące wymogi często zlecają ponowne sprawdzenie urządzeń w laboratorium akredytowanym, które potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.NASZE ATUTY

  • Dla produkowanych urządzeń prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Możliwość wykonania różnego typu sond pomiarowych przystosowanych do potrzeb indywidualnych klientów
  • Darmowe aktualizacje programów współpracujących z naszymi urządzeniami
  • Świadectwo wzorcowania dołączane do każdego naszego produktu

OFERTA PRODUKTÓW